هنر عشق

هنر عشق باید آموخت

۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

نمی توانم

نمی توانم

کلمه ای است که از دیرباز بر زبان همه ی ما (الکی) گذاشته شده است و کاربرد ان این است که هر وقت انسان با دشواری ای 

روبهرو شد از آن استفاده می کند و مانند مواد دودی و مخدر به ظاهر مشکل را رفع میکند و به آن آرامش می دهد .


((نمی تونم )) متولد سال حضور انسان یکی از کلمات سنتی که در برخی از نمی توانگو ها به طور شبانه روز حضور دارد البته این نمی توان ها در برخی از موارد مرخصی اجباری می گیرند مثلا در عید تا حالا دیده نشده است که یک ایرانی ای بگوید نمی توانم این ها را بخورمو سینی میزبان را نتواند خالی کند که البته این یکی از کاربرد های ان به شمار میرود . 
این نمی توان ها با حضور در عرصه ی فرهنگ و هنر انقلاب بسیار جالبی ایجاد کردند . که مثلا خواننده ها می گویند ما نمی توانیم
اشعار امثال حافظ و سعدی را بخوانیم و به دنبال اشعار چرت و پرت و مفتزح میروندکه اگر به این نمی توان ها توجه نشود می تواند آثار مخربی بر جای بگذارد .
((اعتماد به نفس))یکی از درمان های این انگل است که درون تن افکار ماوجود دارد که این درمان نیز از مرگ (نمی توانم)متولد می شود و مهنی ان این است که اگر به خود اطمینان و اعتماد کنی و در گیر شدن با مشکل است .
این نمی توان ها هنوز دارند زندگی می کنند و با کلوه ی منقلب شده ی آن (اعتماد به نفس ) دارند مانند موش و گربه در زیر این آسمان آبی زندگی می کنند و ماشاالله درصد آنها رو به رشد است و همچنین طبق آمار bbc تعداد نمی توان ها در 24ساعت از تعداد ضربان قلب بیشتر شده است .


.....(( مصرف نمی توان ها را جدی بگیریم ))......
 
۲۳ فروردين ۹۶ ، ۲۳:۲۳ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد صدرا علوی

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۲۲ فروردين ۹۶ ، ۲۲:۰۶ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد صدرا علوی

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۲۲ فروردين ۹۶ ، ۲۲:۰۶ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد صدرا علوی